Książki - Giennadij Małachow


Charakter człowieka i jego wpływ na zdrowie
Dieta lecznicza i rozdzielna
Moja droga do zdrowia
Samoleczenie i uzdrawianie
Urynoterapia
Zdrowie mężczyzny

Kalendarz zdrowia na każdy
dzień roku 2010

Giennadij Małachow


O AUTORZE...

Giennadij Małachow urorził się 20 września 1954 w Kamieńsku Szachtyńskim w obwodzie rostowskim. W 1988 roku ukończył Centralny Instytut Kultury Fizycznej im. Orderu Lenina w Moskwie. Rosyjski prezenter telewizyjny, uzdrawiacz, propagator zdrowego stylu życia, autor wielu wielkonakładowych książek o różnych naturalnych metodach uzdrawiania organizmu i samoleczenia. Wiedzę do swoich książek czerpie od innych naturopatów i z własnego doświadczenia. Wiele z tych pozycji większość specjalistów uważa za książki pseudonaukowe.

“Nie uzyskując pomocy od innych, zacząłem szukać sam przyczyny pogorszenia swego zdrowia. Zacząłem czytać ksiąSki o uzdrawianiu, potem - literaturę naukową. Powoli odkrył się przede mną nowy świat Uzdrawiających Sił. W chaosie urywkowych wiadomości ukazał się porządek, prawo, którym trzeba się kierować bezwzględnie.

W ciągu ostatnich stu lat w naszym Syciu najwięcej zmieniło się w odSywianiu. Pojawiło się wiele rafinowanych i sztucznych produktów zupełnie nie przystosowanych do ukształtowanych w procesie ewolucji mechanizmów przetwarzania i przyswajania pokarmów. Układ Sołądkowo - jelitowy psuje się i zuSywa w pierwszej kolejności, wraz z rozprzestrzenieniem się patologii, po całym organizmie. Dzisiaj prawdziwe zdrowie jest rzadkością. W większości przypadków jednak wystarcza zmienić odSywianie i organizm szybko powraca do zdrowia.

Pamiętajmy - jeśli zachorowałeś, zmień tryb Sycia. Gdy to nie pomaga, zmień odSywianie. Jeśli i to nie pomaga, zwróć się do lekarzy i lekarstw. Podjąłem próbę uogólnienia i wytłumaczenia z punktu widzenia naukowego, co jest dźwignią naszego zdrowia. Wiedząc o tym, moSemy celowo uruchamiać te dźwignie i leczyć siebie”.

- Giennadij Małachow

Kup książki